Drukarki atramentowe – różne modele, najwyższa jakość wydruku

Firma PHU AGMA z Mysłowic przygotowała dla swych klientów bogatą ofertę różnego rodzaju urządzeń drukujących. Zaopatrzysz się u nas w najwyższej jakości drukarki atramentowe. W zależności od wybranego modelu sprzęt może korzystać z kartridży lub z opcji stałego zasilania w atrament. To drugie rozwiązanie pozwala na stałe kontrolowanie poziomu tuszu, co sprzyja zmniejszeniu kosztów eksploatacyjnych urządzenia. Stosowanie drukarki atramentowej gwarantuje także najwyższą jakość kolorowych wydruków, które wyróżniają się wyrazistością oraz intensywnością barw. Drukowanie zdjęć staje się łatwiejsze dzięki dołączonym do niektórych modeli specjalnym tackom dla papieru fotograficznego. Pliki przeznaczone do wydrukowania można także przesyłać za pośrednictwem kabla USB lub interfejsów Bluetooth, AirPrint, NFC i LAN.

Sprzedajemy uniwersalne drukarki atramentowe oraz tusze do drukarek, które w większości przypadków obsługują funkcję dwustronnego wydruku. Zazwyczaj dysponują one również opcją drukowania na papierze o różnych formatach, a także na etykietach i płytach CD. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu głowicy drukującej. Unikanie jej przeciążenia gwarantuje możliwość bezawaryjnego użytkowania urządzenia przez wiele lat.

Laserowe urządzenia drukujące – wygoda i nowoczesność

Wybór monochromatycznej drukarki laserowej polecany jest wszystkim, którym zależy na jak najszybszym drukowaniu dokumentów tekstowych. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku biur i urzędów. Laserowy wydruk nie rozmazuje się i pozostaje czytelny przez długi czas. W przeciwieństwie do urządzeń atramentowych modele laserowe nie wymagają regularnego użytkowania w celu przeciwdziałania zasychaniu tuszu w głowicy. To urządzenia, które psują się bardzo rzadko. Usuwaniem ewentualnych awarii zajmuje się nasz serwis drukarek. Nie wahaj się skorzystać z pomocy naszych mechaników zawsze, kiedy jest to konieczne. Gwarantujemy terminowość i skuteczność napraw.

Drukarki laserowe wyposażono w opcję automatycznego druku dwustronnego. Bardzo przydatną opcją jest też możliwość wykonywania wydruków z nośników USB, urządzeń mobilnych, a także za pośrednictwem interfejsu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.